Cenaze Hizmetlerinde Yeni Dönem

Yalvaç Belediyesi Cenaze İşleri,7 gün boyunca ıcenazesi olan ailelere destek oluyor. Vefat eden kişinin ölüm belgesi, defin yeri ve kefen takımına kadar her detayı düşünen belediye sosyal belediyecilik konusunda örnek durum teşkil ediyor. Cenazesi olan vatandaşın, Yalvaç Belediyesi İtfaiyesi’ne 441 50 18 numaralı hattı arayıp bilgi vermesi yeterli oluyor.

Başkan Tütüncü Acılara Ortak Oluyor
Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü, cenaze yakınlarını unutmuyor. Başkan Tütüncü, cenaze yakınlarını arayıp başsağlığı dileğinde bulunuyor. Zaman zaman da ailelere taziye ziyaretinde bulunup, onların acılarına ortak oluyor.
 
Tütüncü: Cenaze Hizmeti ve Diğer Hizmetlerimizle Vatandaşımızın Hizmetkârıyız
Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü, cenaze hizmetinin, belediyenin asli görevi olduğunu vurgulayarak, vatandaşa hizmet noktasında çalışmaların süreceğini söyledi. TÜTÜNCÜ” Belediyemiz, cenaze işleri 7 gün 24 saat vatandaşın hizmetinde. Kimisi babasını, kimisi annesini ve birçok vatandaş ta çok sevdiği yakınlarını kaybediyor. Kaybetmenin verdiği acı ve telaşla ne yapacağını bilemez hale geliyor. Belediyemiz, insanların acısını paylaşarak, cenaze yakınlarına kefen takımından tutun da,bir öğün yemek, cenaze nakil işlemlerini ve birçok hizmeti vatandaşın ayağına götürüyor. Bizler vatandaşın hizmetkârıyız. Belediyemiz cenaze ve diğer hizmetleriyle vatandaşa hizmet sunmayı sonuna kadar sürdürecektir. Vatandaşımızın iyi gününde de, kötü gününde de yanındayız ”dedi.

Yalvaçlı vatandaşlar ise bu uygulamadan memnun olduklarını ifade ederek Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü’ye teşekkürlerini sundular.

Diğer Haberler